این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
مهلت ارسال مقالات 9 بهمن ماه 95
مهلت واریز هزینه ها
9 بهمن ماه 95
برگزاری کنگره  14 بهمن ماه

  
  تصاویر همایش های گذشته
 برای نخستین بار در ایران امکان دریافت گواهی نامه بین المللی Certificate of Research Excellence از سوی کنسرسیوم بین المللی تحقیق و توسعه خاورمیانه با تایید سازمان جهانی UNGC وابسته به سازمان ملل متحد
برای نخستین بار در ایران امکان دریافت گواهی نامه بین المللی Certificate of Research Excellence از سوی کنسرسیوم بین المللی تحقیق و توسعه خاورمیانه با تایید سازمان جهانی UNGC وابسته به سازمان ملل متحد برای شرکت کنندگان حضوری در کنگره فراهم شده است. دریافت این گواهی نامه شامل هزینه اضافی برای شرکت کنندگان نمی شود.
1395/08/25 ادامه مطلب


 امکان ثبت نام حضوری برای هموطنان ایرانی تنها ازطریق کنترل پنل انگلیسی همین سایت امکان پذیر است
هزینه های ثبت نام حضوری شامل: دریافت بسته کامل کنگره شامل CD مجموعه مقالات- کیف و لوازم جانبی- گواهی نامه حضور در کنگره و ارایه مقاله (در صورت ارایه در کنگره ) و گواهی عضویت در انجمن بین المللی تحقیقات صنعتی و علوم کاربردی با لوگوی موسسه UNGC- پذیرایی دو وعده در طول روز و ناهار می باشد. لازم به ذکر است هزینه سفر و اقامت شرکت کنندگان به عهده خودشان بوده و خارج از هزینه های شرکت در کنگره می باشد.
1395/02/11 ادامه مطلب


 معرفی کنگره
کنگره بین المللی محصولات کشاورزی و بیوشیمی با هدف ترویج زمینه های تحقیقاتی و علمی-کاربردی در بخش های گوناگون صنایع کشاورزی- مواد غذایی و بیوشیمی در کشور امارات متحده عربی و شهر زیبای دبی پذیرای علاقمندان و محققین حوزه های مذکور خواهد بود. اصلی ترین زمینه های تحقیقاتی متمرکز در این کنگره بر پایه سلامت کشاورزی و توسعه پایدار صنایع غذایی خواهد بود و لذا در این راستا کلیه پژوهشگران علمی و صنعتی به ارایه آخرین دستاوردهای پژوهشی و کاربردی خود در راستای دستیابی به توسعه پایدار در زمینه کشاورزی صنایع غذایی و صنایع بیوشیمی دعوت شده اند.
1395/02/11 ادامه مطلب


اعطای جوایز به نفرات برتر
با عنیات به مصوبات شورای راهبردی کنگره مقرر گردید بمنظور حمایت از پژوهشگزان و شرکت کنندگان محترم از مقالات برتر به همراه اعطای جوایزی تجلیل بعمل آید.
1395/02/08 ادامه مطلب


دعوت به همکاری در کمیته علمی و داوری
به منظور استفاده حداکثری از توان پژوهشگران داخلی و خارجی ، بدین وسیله از کلیه پژوهشگران محترم و توانمند که دارای مدرک دکتری تخصصی phd و سوابق علمی و پژوهشی می باشند جهت همکاری علمی با دبیرخانه کنگره دعوت می گردد .
1395/02/07 ادامه مطلب


 مراحل ثبت نام،ارسال مقالات،انتخاب خدمات و واریز هزینه ها
لطفا برای مشاهده مراحل ثبت نام در سایت کنگره /مراحل نگارش مقالات بر اساس فرمت کنگره /مراحل ارسال مقاله در سایت کنگره /نکات ضروری جهت ارسال مقالات /مراحل انتخاب خدمات و ثبت نام نهایی/جدول هزینه ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید.
1395/02/06 ادامه مطلب


امکان پذیرش چکیده مقالات
احتراماً با توجه به درخواست محققان بزرگوار جهت رضایتمندی شما,افرادی که امکان ارسال مقاله کامل خود را ندارند می توانند چکیده مقاله خود را در مجموعه چکیده مقالات کنگره چاپ نموده و گواهی مربوط به شرکت در کنگره را دریافت نمایند. لذا چکیده مقاله افرادی که با دبیرخانه اجرایی تماس تلفنی برقرار نمایند مورد داوری قرار خواهد گرفت.
1395/02/05 ادامه مطلب


دریافت همزمان چکیده و اصل مقاله
احتراما به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند جهت تسریع در روند داوری مقالات خواهشمند است چکیده و متن کامل مقاله همراه با هم در یک فایل که مطابق راهنمای نگارش مقالات کنگره تهیه شده است از طریق سامانه کاربران ارسال گردد.
1395/02/05 ادامه مطلب


 امکان دریافت گواهی پذیرش و کتاب الکترونیک کنگره بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
نظر به تصویب شورای راهبردی کنگره و تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنگره ، آن دسته از شرکت کنندگانی که امکان حضور فیزیکی در روز کنگره را ندارند این دبیر خانه گواهی پذیرش و حضور آنها را به همراه کتاب الکترونیک به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/02/05 ادامه مطلب


نمایه سازی مقالات پذیرفته شده در سیویلیکا
به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند طبق هماهنگی های به عمل آمده با سایت مرجع دانش (سیویلیکا) که بانک مقالات علمی کشور می باشد، تمامی مقالات پذیرفته شده این کنگره در سایت مذکور نمایه خواهند شد.
1395/02/05 ادامه مطلب


شروع ثبت نام در کارگاه های آموزشی
با توجه به درخواست های پژوهشگران ارجمند تعدادی کارگاه آموزشی در کنترل پنل شما درج گردیده است. لازم بذکر است به افراد شرکت کننده گواهینامه شرکت در دروه آموزشی با ذکر ساعت اهداء میگردد. برای ثبت نام در کارگاهای آموزشی لازم است به کنترل پنل خود مراجعه فرمائید.
1395/02/05 ادامه مطلب


ارائه گواهی ICSD از تنها مرکز بین المللی رسمی در کشور (مرکز بین المللی همایشها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام)
به منظور ارج نهادن به اعتماد پژوهشگران و شرکت کنندگان عزیز دبیرخانه کنگره اقدام به تهیه و ارسال گواهینامه ICSD از مرکز بین المللی همایشها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام ، خواهد نمود. لذا بمنظور انتخاب این آیتم (اختیاری) به خدمات کنترل پنل شخصی خود مراجعه فرمائید.
1395/02/05 ادامه مطلب


 رعایت اخلاق علمی و حرفه ای در نگارش مقالات
رعایت اخلاق حرفه ای واصول اولیه علمی از الزامات تهیه وارسال مقالات می باشد. لذا ارائه رفرنس ومراجع دربخش هایی که از دستاوردهای علمی واجرایی دیگر پژوهشگران استفاده شده الزامی بوده بدیهی است مسئولیت نگارش هر مقاله با نویسندگان آن می باشد و دبیرخانه علمی و اجرایی هیچگونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. تاکید دبیرخانه اجرایی بر عدم کپی برداری از سایر مقالات ودستاوردهای دیگران و ارسال آن به کنفرانس می باشد ، در صورت اثبات کپی برداری از نتایج تحقیقات ودستاوردهای دیگر پژوهشگران بدون اجازه و ذکر منبع علاوه برحذف مقاله مذکور از شرکت در دوره های بعدی کنفرانس نیز محروم خواهند شد.
1395/02/03 ادامه مطلب


انواع پذیرش مقالات در کنگره (پژوهشی / تحلیلی / مروری)
با عنایت به مصوبات شورای راهبردی کنگره و بنا بر تصمیم کمیته علمی کنگره ، مقالات در قالب های ذیل که در راستای محورهای کنگره باشند، مورد پذیرش واقع شده و...
1395/02/03 ادامه مطلب


  معرفی کنگره


کنگره بین المللی محصولات کشاورزی و بیوشیمی با هدف ترویج زمینه های تحقیقاتی و علمی-کاربردی در بخش های گوناگون صنایع کشاورزی- مواد غذایی و بیوشیمی در کشور امارات متحده عربی توسط  Asia Center of Energy,Environment and Ecology و در شهر زیبای دبی  پذیرای علاقمندان و محققین حوزه های مذکور خواهد بود. اصلی ترین زمینه های تحقیقاتی متمرکز در این کنگره  بر پایه سلامت کشاورزی و توسعه پایدار صنایع غذایی خواهد بود و لذا در این راستا کلیه پژوهشگران علمی و صنعتی به ارایه آخرین دستاوردهای پژوهشی و کاربردی خود در راستای دستیابی به توسعه پایدار در زمینه کشاورزی صنایع غذایی و صنایع بیوشیمی دعوت شده اند.

 

 

 

  محورهای کنگره

 

عناوین عمومی:

بیوشیمی کشاورزی

زیست شناسی سلولی گیاهی

بیوشیمی خاک

مهندسی محصولات کشاورزی

جنگل و مرتع و بیایان

آبخیزداری  و مدیریت منابع آب و خاک

علوم دام و دامپزشكي

مدیریت کشاورزی

علوم شيلات و آبزیان

علوم باغبانی  و زارعت

بیوشیمی جانوری

بیماری های گیاهان و اصلاح نباتات

صنایع غذایی و بیوشیمی

میکروبیولوژی کشاورزی و صنایع غذایی

و کلیه حوزه های وابسته.

 

 

موضوعات اختصاصی:

اثرات متقابل بیوشیمی در کشاورزی و صنایع غذایی

کشاورزی سلامت و توسعه پایدار

تجهیزات و ماشین آلات مدرن در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی

کشاورزی زیست بنیادی و اصلاح نباتات

تا همایش ...

0-1
سایت ارسال مقالات انگلیسی
امکان ثبت نام در کنگره
برگزار کنندگان
مشارکت کنندگان علمی
نمایه کنندگان علمی کشور
حامیان اطلاع رسانی