اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

مراحل ثبت نام،ارسال مقالات،انتخاب خدمات و واریز هزینه ها
لطفا برای مشاهده مراحل ثبت نام در سایت کنفرانس /مراحل نگارش مقالات بر اساس فرمت کنفرانس /مراحل ارسال مقاله در سایت کنفرانس /نکات ضروری جهت ارسال مقالات /مراحل انتخاب خدمات و ثبت نام نهایی/جدول هزینه ها به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

 

مراحل ثبت نام  در سایت کنفرانس

 

1 - در سامانه کاربران سایت ثبت نام کنید.

2 - به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف سیستم را مشاهده و بر روی لینک فعالسازی موجود در ایمیل کلیک کنید.

 3 - به سایت کنفرانس بازگشته و وارد قسمت ورود در سامانه کاربران شوید و نام کاربری و رمز عبور خود را در آنجا وارد نمایید.

 

 

مراحل نگارش مقالات بر اساس فرمت کنفرانس

محقق گرامی بمنظور صرفه جویی در وقت شما در این کنگره  چکیده و اصل را همزمان دریافت می نماید لطفاً قبل از انجام ثبت و ارسال هر مقاله به نکات زیر با دقت توجه فرمائید: ا- ابتدا راهنماي نگارش مقالات را از منوی افقی سایت دریافت نموده و روی سیستم خود ذخیره نمایید. 2-سپس متن مقاله خود را copy نموده و آن را در فایل جانماییpaste نمایید 3- لازم است چکیده مقاله خود را هم بصورت word و هم pdf با فرمت zip روی یکی از درایوهای سیستم کامپیوتر خود ذخیره نموده و به همین منوال اصل مقالات(فقط فایل word) را نیز ذخیره نمایید.4- فایل اصل مقاله خود را به صورت pdf در قسمت ارسال اصل مقاله جهت چاپ در کتاب الکترونیک را همین منوال ارسال کنید. فایل چکیده و اصل مقالات خود را مطابق نمونه درج شده در سایت(فایل چکیده: شامل عنوان مقاله + مشخصات نویسنده +آدرس ایمیل + چکیده مقاله + کلمات کلیدی) و (فایل اصل مقاله: شامل عنوان مقاله + مشخصات نویسنده +آدرس ایمیل +چکیده + مقدمه + متن اصلی + نتیجه گیری+ منابع) ذخیره نمایید. 5- لطفاً هنگام تبدیل فایل ها به zip کلیه فایل های pdf و word روی سیستم را ببندید تا در ثبت فایل به مشکل برخورد ننمایید.

 

 

مراحل ارسال مقاله در سایت کنفرانس

پس از ورود به سامانه کاربران جهت ارسال مقاله از منو های موجود به منو ارسال مقاله جدید بروید . توجه نمایید که فایل چکیده مقاله و اصل مقاله شما باید به صورت جداگانه در سایت درج شود .( دو فایل با فرمت( zip  در منو ارسال مقاله جدید فقط چکیده مقاله از شما خواسته می شود و عنوان مقاله کامل و موضوع مقاله را انتخاب کرده و کلمات کلیدی را وارد نموده و مهمتر از همه مشخصات سایر نوسیندگان مقاله را وارد نمایید واز درج مجدد نام خود خودداری فرمائید. سپس در منو وضعیت مقالات شما می توانید اصل مقاله wordخود را نیز ارسال کنید. و درنهایت اصل مقاله خود را بصورت pdf مطابق فرمت مندرج در سایت جهت درج در کتاب الکترونیک مجموعه مقالات ارسال می نمائید.

 

 

نکات ضروری جهت ارسال مقالات


پژوهشگران محترم جهت بالابردن سطح مطلوبیت
کنفرانس لطفا نکات زیر رعایت گردد.

 


1. در هنگام ثبت نام اطلاعات کامل فرم ثبت نام را بطور بسیار دقیق تکمیل نمائید.


توجه: از ثبت نام مجدد جدا" بپرهیزید. در صورت عدم دریافت ایمیل فعال سازی با دبیرخانه تماس حاصل نمائید. همکاران ما فورا" شما را در سامانه فعال کرده و می توانید با ایمیل و رمز عبور وارد سامانه شوید.


2.در هنگام آماده سازی مقاله جهت ثبت در سامانه، فرمت دقیق مقالات رعایت گردد. جهت تسهیل نمونه فونت مقاله بر روی وب سایت قرار داده شده است. خواهشمند است مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در فایل فرمت نمونه دریافت شده از سایت کنگره  paste نمائید(فایل نهایی که ارسال می نمائید همان فایل فرمت باشد که مقاله خود را بر روی آن قرار داده اید).

 


نکته: به هیچ عنوان چکیده مقاله از فایل ارسالی اصل مقاله حذف نگردد.

3. در صورتیکه مقاله شما طبق نظر کمیته داوران نیاز به ویرایش داشت و یا خود شما قصد ویرایش آن را داشتید خواهشمند است برای توضیحات بیشتر در این خصوص با دبیرخانه تماس حاصل نمایید.

(توجه داشته باشید  در صورتی که قصد ویرایش را دارید جدا" از ثبت مقاله جدید بپرهیزید. فایل مقاله اصلاحی را جایگزین مقاله قبلی بنمائید(

4.در فایل مقاله ارسالی پس از نام نویسنده، وابستگی خود را به سازمان / موسسه مد نظر خود حتما" ذکر نمائید.

5.در هنگام ثبت مقاله عنوان کامل مقاله را به همراه نام و نام خانوادگی سایر نویسندگان حتما قید نمائید. گواهی صادر شده برای مقاله بر طبق همین اطلاعات ثبت شده شما صادر می گردد(نه از روی فایل مقاله) در صورت عدم ثبت،  هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.

 6.پرداخت هزینه ثبت نام فقط به روش آنلاین از طریق کلیه کارت های عضو شتاب صورت می پذیرد.

 

 

 

مراحل انتخاب خدمات و ثبت نام نهایی

پژوهشگران عزیز ، با توجه به اینکه شماری از عزیزان صرفا نسبت به ارسال مقاله اقدام نموده و وجه ثبت نام را واریز نفرمودند و همچنین برخی از کاربران سوالاتی در خصوص نحوه پرداخت اعلام فرمودند ، بدین وسیله فرایند ثبت نام نهایی اعلام می گردد :

گام 1 : ورود به سامانه کاربری خود

گام 2 : رفتن به صفحه خدمات موجود در سامانه کاربری خود

گام 3 : انتخاب آیتم های خدماتی مورد نظر

گام 4 : رفتن به صفحه پرداخت آنلاین

گام 5 : اتصال به سایت بانک ، واریز هزینه ها و بازگشت به سایت کنفرانس


 

جدول هزینه ها

پس از اعلام نتایج داوری شما می توانید هزینه های خود را واریز نمائید. لازم است پیش از واریز نمودن هزینه به کنترل پنل خود رفته و در بخش خدمات هزینه های مورد درخواست خود را که شامل 2 بخش ثبت نام در کنفرانس+ ثبت مقالات (1؛2؛3؛4؛5؛6) را انتخاب نموده و مطابق جمع کل هزینه ها پرداخت خود را انجام دهید.back2017-02-18Voting is0 time